Dlaczego boho jest jednym z najgorętszych trendów w dekoracjach ślubnych?

Jedni nadal są zachwyceni powrotem romantycznego stylu boho, inni nigdy za nim nie przepadali lub już nieco się im przejadł. Niemniej jednak w świecie dekoracji ślubnych motywy boho nadal biją rekordy popularności i raczej nic nie zapowiada zmiany w tej kwestii. Sprawdź, dlaczego przyszli małżonkowie tak często stawiają właśnie na styl boho.

Idealnie podkreśla romantyczną atmosferę wydarzenia

Polne kwiaty, ornamenty, naturalne drewno i fantazyjne zdobienia potrafią w kilka chwil przemienić surowe wnętrze sali w bardzo przytulne miejsce z nutą romantyczności. Taka atmosfera zdecydowanie pasuje do przyjęć weselnych, które są organizowane wszak przez zakochane pary. Zapowiedzią obecności motywów boho mogą być odpowiednie zaproszenia ślubne. W ten sposób goście mogą nawet dostosować swoją garderobę.

Kolejnym krokiem powinno być znalezienie winietek, które mogą mieć nawet taki sam wzór jak zaproszenia. Popularnym rozwiązaniem jest zakup gotowej papeterii ślubnej, w której wszystkie elementy mają dokładnie taki sam motyw przewodni. Taką możliwość mają klienci sklepu Amelia-Wedding.pl, który może pochwalić się naprawdę pokaźną kolekcją dekoracji boho. Firma daje również możliwość zaprojektowania własnych wzorów papeterii.

Wygląda bardzo naturalnie

W ostatnich latach powróciła moda na naturalność, która znalazła również odzwierciedlenie w stylizacjach państwa młodych. Do sukni i garniturów w lekko romantycznym i buntowniczym stylu, wianków we włosach i lekkiego obuwia zwyczajnie nie pasują klasyczne dekoracje, w których wszystko się błyszczy i króluje złoto lub srebro. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest drewno, kwiaty prosto z łąki i inne naturalne elementy.

W takie klimaty świetnie wpisuje się ekologiczna papeteria ślubna w stylu boho z oferty Amelia-Wedding.pl. Ekologiczny papier ma charakterystyczny brązowy kolor, który idealnie współgra z motywami polnych kwiatów, słomą czy też drewnem. Odrobinę egzotyki można natomiast wprowadzić przy pomocy pawich piór i innych etnicznych motywów, które zapewnią bardzo intrygujący i tajemniczy efekt.

Łączy nowoczesność i elegancję

Choć na papeterii ślubnej dominują bardzo tradycyjne, często regionalne lub wiejskie motywy, to jednocześnie takim dekoracjom nie można odmówić nowoczesnego charakteru. Winietki, etykietki i opakowania na podziękowania dla gości ze sklepu Amelia-Wedding.pl mają bardzo minimalistyczne zdobienia, które idealnie pasują do współczesnych trendów. Wersja „na bogato” coraz częściej kojarzy się z kiczem poprzedniej epoki.

Dekoracje w stylu boho mogą również wyglądać bardzo elegancko, co w dużej mierze zawdzięczają właśnie minimalizmowi. Jeśli w wystroju sali pojawiają się fantazyjne ornamenty, to przeważnie występują w tle i nie ma ich w nadmiarze. Napisy z zawijasami to z kolei nieodłączny element eleganckiej papeterii ślubnej, podobnie jak motywy kwiatowe. Jak widać, boho nie bez powodu zawojowało branżę.

Fot. materiały prasowe