Jak trwale zmienić wygląd swoich ust nie tylko na zdjęciach?

Wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej ze względu na brak akceptacji swojego wyglądu. Jest to jedna z opcji, która pozwala z przyjemnością patrzeć na siebie w lustrze. Nie zawsze jednak musi to dotyczyć używania skalpela – czasami lekka ingerencja w element twarzy wystarczy, aby poczuć się to razy bardziej kobiecą.

Kto może poddać się zabiegowi modelowania ust?

Oprócz chęci polepszenia swojego wyglądu motywacją do wymodelowania kształtu i wielkości ust może być ich asymetrii, co bardzo często spotyka współczesne kobiety. Nie zawsze jest to defekt, czasem powoduje to wyjątkowo atrakcyjny wygląd, jednakże warto pomyśleć o modelowaniu, jeśli to nam bardzo przeszkadza. Modelowanie ust nie musi być spektakularne – może być dyskretne i delikatne, jedynie dla podkreślenia konturu. Dla kobiet odważniejszych i pewnych swojej decyzji powiększenie ust może być bardziej zdecydowane. Każdorazowa decyzja jednak powinna być podjęta na podstawie dobrego researchu, który pozwoli na zdobycie wiedzy odnośnie do tego tematu i znalezienie miejsca, gdzie zabieg będzie przeprowadzony sprawnie i bez żadnych nieprzyjemnych i trwałych konsekwencji.

Po zdecydowaniu się na zabieg należy porozmawiać ze specjalistą, który się nami zajmie, aby otrzymać komplet niezbędnych informacji, które pozwolą pozbyć się reszty wątpliwości i wybrać odpowiedni efekt.

Modelowanie ust w Warszawie – jak przebiega zabieg?

Powiększanie lub zmiana kształtu ust rozpoczyna się od wywiadu z klientką. Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu w usta preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który ma za zadanie trwale związać się z ustami, aby nadać im wymarzony kształt i wielkość. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i, w razie potrzeby, dentystycznym. Dzięki temu nie jest on bolesny, ale warto nadmienić, że mimo to momentami nie jest to przyjemność.

Niestety, tak jak większość zabiegów medycyny estetycznej, i ten nie jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych odbiorców. Zrezygnować z niego muszą między innymi:

• kobiety w ciąży,
• kobiety karmiące,
• osoby z opryszczką w stanie aktywnym,
• osoby borykające się z problemami autoimmunologicznymi,
• osoby uczulone na kwas hialuronowy.
Przed ostateczną decyzją odnośnie do wykonania zabiegu należy zapytać się specjalistów o wszelkie kwestie, które budzą w nas jakiekolwiek wątpliwości.