Na czym polega fotoodmładzanie?

sayw (6).jpg

Skóra się starzeje, dotyczy to całego organizmu. Wiele czynników sprzyja powstawaniu zmarszczek. Warto jednak wiedzieć, że istnieją sposoby na ich zniwelowanie. Można pozbyć się oznak starzenia i przeciwdziałać ich występowaniu. Rewelacyjnie sprawdza się fotoodmładzanie. Nie kosztuje wiele, a zapewnia świetny efekty.

Kiedy warto zdecydować się na Fotoodmładzanie Katowice?

Jest wiele wskazań do przeprowadzenia zabiegów odmładzania. Będzie to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą spowolnić proces starzenia się skóry. Z wiekiem zaczyna ona produkować coraz mniej włókien kolagenowych. Odbija się to niekorzystnie na jej kondycji.

Za pomocą fotoodmładzania możliwe staje się zwiększenie nawilżenia cery. Staje się ona jędrniejsza, elastyczniejsza. Fotoodmładzanie to rozwiązanie uniwersalne, które nadaje się do każdego typu skóry. Będzie świetną opcją, jeśli ktoś ma zmiany naczyniowe, trądzik, rozszerzone pory, rumień lub przebarwienia.

Jak przebiega zabieg fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie jest zabiegiem przy wykorzystaniu lasera. Naświetla się skórę laserem, który ma energię o stosunkowo niewielkiej gęstości. Dochodzi do jej ogrzania, pobudzenia jej. Wiązka lasera przenika do głębokiej warstw skóry. Jest ona absorbowana przez melaninę i hemoglobinę.

Można liczyć na to, że fotoodmładzanie przyczyni się do odnowienia tkanek. Zwiększy się produkcja włókien kolagenowych. Do zalet fotoodmładzania zalicza się również zredukowanie zmarszczek, zwężenie porów, rozjaśnienie cery. Skóra zostanie ujędrniona i wygładzona.

Fotoodmładzanie to proces

Trzeba liczyć się z tym, że nie wystarczy jeden zabieg fotoodmładzania do uzyskania pożądanych efektów. Konieczne staje się przeprowadzenie całej serii zabiegów w celu uzyskania długotrwałych rezultatów. Cierpliwość to podstawa. Warto jednak być wytrwałym. Trzeba dać skórze czas.

Wiązka lasera pobudza Naturalne procesy, ale nie zachodzą one w ciągu paru dni. Za pomocą laseroterapii możliwe staje się zmniejszenie bruzd, poprawienie owalu twarzy, zwiększenie sprężystości skóry.