Kobiecy Hugo Boss

Przez lata marka Hugo Boss kojarzyła się z produktami dla mężczyzn. Oferowała ona zarówno odzież, jak i perfumy dla panów. Nawiązujące do stylu lat 80. XX wieku wyróżniają się nutami retro vibe: miodem, mchem dębowym, tytoniem. Okazuje się jednak, że Hugo boss podbił również kobiece serca. W ofercie marki znajdują się damskie zapachy, które stają się coraz popularniejsze. O jakie zapachy Hugo Boss panie powinny uzupełnić swoją kosmetyczkę?

Klasyczne zapachy Hugo Boss

Kultowe zapachy Hugo Boss to te dedykowane panom. Wśród najchętniej wybieranych perfum znajdują się m.in. Hugo Boss Bottled, czyli te pachnące szarlotką. W płynnej szarlotce Hugo Boss zawarł ekstrakt zielonego jabłka, cynamonu, wanilii, śliwki. Wszystko to sprawia, że perfumy są jednocześnie lekkie i soczyste. Wśród klasycznych męskich zapachów znajduje się również Hugo Boss In Motion, który wyróżnia charakterystyczny kulisty flakon. W nim zamknięta jest świeża, cytrusowa woń, która jest przyprawiona ostrą gałką muszkatołową, różowym pieprzem, cynamonem i kardamonem. Więcej pięknych zapachów dla mężczyzn od Hugo Boss można odszukać tutaj https://www.perfumeria.pl/collections/hugo-boss.

Hugo Boss dla kobiet

Hugo Boss perfumy dedykuje również kobietom. Pierwsze zapachy dla pań w ofercie marki pojawiły się 1997 roku i dostępne są w linii Hugo Woman. Poznać można je po zgrabnej i okrągłej buteleczce, w której ukryte są nuty owocowe i kwiatowe. Podobnie jak typowy zapach męskich w kobiecej wersji perfum Hugo Boss również można wyczuć woń zielonego jabłka, a ponadto wodnego hiacyntu, melona, brzoskwini, lilii.

Kobiece wody perfumowane Hugo Boss

Hugo Boss dla kobiet przygotował nie tylko perfumy, ale i lżejsze wody perfumowane. W linii Hugo Boss Woman znajdują się soczyste zapachy o nutach owocowych uzupełnionych zapachem białych kwiatów: irysów, frezji i ylang-ylang. Tego typu zapach jest idealną propozycją dla kobiet, które cenią elegancję i wyrafinowany styl.

Inną opcją jest modna woda perfumowana Hugo Boss Nuit. Chętnie sięgają po nie sławy znane ze szklanego ekranu. Kompozycja zapachowa nawiązuje do lat 80. XX wieku. W wodzie perfumowanej dominują nuty aldehydowe i białe kwiaty.

Wiele osób myśli, że Hugo Boss to marka nudna i mało ciekawa. Jednak w zakresie perfum ma wiele do zaoferowania. Stawia ona głównie na klasyczną elegancję. Po zapachy Hugo Boss sięgają przede wszystkim dżentelmeni oraz kobiety, które na co dzień dobrze czują się w szpilkach i garsonkach. Warto jednak pamiętać, że Hugo Boss posiada też zapachy bardziej szalone i nieoczywiste, które spodobają się osobom stawiającym na luźny styl życia.