Czarter Jachtów w Chorwacji? Znakomity pomysł!

Chorwacja jest chętnie wybieranym miejscem na urlop przez polskich turystów. Duża ilość słonecznych dni, przejrzyste wody Adriatyku i zapierające dech w piersiach klify czynią z tego kraju idealne miejsce do morskich podróży. Skorzystaj z pomyślnych wiatrów i zorganizuj czarter jachtów – zabierz paczkę przyjaciół nad Adriatyk.

Co warto zobaczyć?

Rejs po wodach Chorwacji najlepiej organizować od kwietnia do października. Możecie zwiedzić Dalmację i najsłynniejsze miasta tej krainy: Zadar, Sibenik, Primosten, odwiedzić Park Narodowy rzeki Krka i obejrzeć wodospady lub odpoczywać na otwartym morzu, a do portów wpływać wieczorem po to, by skosztować wyśmienitej, pełnej owoców morza lokalnej kuchni.

Wynajem łodzi to również okazja, by zobaczyć bardzo słynne, położone w niewielkiej odległości od stałego lądu wyspy: Hvar, która słynie z ogromnych plantacji lawendy, Bol, Wyspy Paklińskie, czy wyspę Brac z miękkim, złocistym piaskiem. Przekonaj się sam, że czarter jachtów w Chorwacji gwarantuje niesamowite przeżycia i wspomnienia z podróży. Musisz jedynie pamiętać o kilku ważnych sprawach, by cały rejs był bezpieczny i udany.

Wynajęcie łodzi – o czym pamiętać?

W Internecie znajdziesz bardzo wiele firm, które oferują czarter jachtów. Pamiętaj, że cena to nie wszystko. Zanim wynajmiesz łódź, sprawdź koniecznie, co znajduje się na jej wyposażeniu. Czy możesz korzystać ze sprzętu do nurkowania, klimatyzacji, ręczników, pościeli i czy do podstawowej opłaty został wliczony koszt sprzątania łodzi? Większość firm wymaga wpłacenia kaucji, przygotuj więc wcześniej odpowiednią kwotę.

Wynajem łodzi to również możliwość wynajęcia skippera, kucharza i hostessy, którzy zadbają o prawidłowy przebieg rejsu i dobre samopoczucie pasażerów. Zależy ci na wysokiej jakości usług? Słusznie, przecież od stanu technicznego jachtu i materiałów eksploatacyjnych zależy twoje bezpieczeństwo. Skorzystaj z oferty sprawdzonej firmy, która cieszy się dobrymi opiniami klientów. Łodzie wraz z wyposażeniem możesz obejrzeć na stronie firmy GlobeSailor.pl.

Wynajem łodzi to dokonały pomysł na spędzenie urlopu. Zwiedzanie Chorwacji od strony wody to gwarancja niezapomnianych wrażeń i możliwość odpoczynku z dala od turystycznego zgiełku.