Jakie krzesła barowe do kuchni glamour? 4 idealne modele!

Jakie krzesła barowe do kuchni glamour? 4 idealne modele!

Styl wnętrz glamour przyciąga uwagę swoją elegancją, ale jednocześnie można zauważyć w nim wiele nowoczesnych elementów. Jakie krzesła barowe do kuchni glamour będą najlepszym wyborem? Przygotowaliśmy 4 gustowne modele!

Krzesła barowe w stylu glamour tapicerowane aksamitem

Do kuchni w stylu glamour doskonale nadają się krzesła, które wykończone są aksamitem. To materiał miękki, przyjemny w dotyku, z oryginalnym efektem głębi koloru.

Takie krzesła barowe do kuchni w stylu glamour można kupić w wielu wariantach kolorystycznych. Najczęściej klienci decydują się na modele tapicerowane aksamitem w kolorach szmaragdowym, granatowym, beżowym, jasnoszarym, pudrowym różu, czarnym.

Świetnym wyborem do kuchni w stylu glamour będzie też krzesło tapicerowane i dodatkowo wykończone pikowaniem albo przeszyciami.

Hokery z kołatką do kuchni w stylu glamour

Wśród hokerów barowych do kuchni glamour popularne są również modele wykończone kołatkami.

Takie Krzesło barowe do kuchni ma umieszczoną z tyłu oparcia siedziska metalową kołatkę, która może służyć również do jego przesuwania.

Również strzałem w dziesiątkę do kuchni glamour będą hokery wykończone ozdobnymi nitami na obrzeżu oparcia, siedziska.

Stołki barowe glamour na metalicznych nóżkach i ramach

W aranżacjach glamour świetnie sprowadzają się meble z metalicznymi elementami. Warto więc wziąć pod uwagę krzesła barowe do kuchni wykończone za pomocą metalowych nóżek lub ram w kolorach srebrnym – chromowanym oraz złotym.

W kolekcjach marek można znaleźć je w wielu wariantach, na przykład stołki barowe do kuchni bez oparć na cienkich nóżkach czy krzesła barowe kuchenne na jednej nodze z funkcją obracania oraz zmiany wysokości siedziska.

Hokery z siedziskami z tworzywa do kuchni glamour

W kuchni glamour wykończonej z naciskiem na styl nowoczesny doskonale mogą sprawdzić się hokery z siedziskami wykonanymi z tworzywa.

Takie krzesło barowe od kuchni można kupić w różnych wariantach, na przykład na metalowej nodze lub na cienkich nóżkach.

W sprzedaży można znaleźć też krzesła barowe do kuchni typu ghost chair wykonane w całości z tworzywa – przejrzystego czy szarego poliwęglanu.