10 powodów, dla których warto wybrać ASO

Autoryzowane Stacje Obsługi są powszechnie uznawane za drogie, ale mają wiele zalet, których nie mają zwykłe warsztaty. Oto 10 powodów, dla których warto wybrać ASO!

Szkolenia na czasie

Pracownicy ASO regularnie biorą udział w szkoleniach, dzięki czemu posiadają szeroką wiedzę o najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych w samochodach.

 Najwyższa jakość

ASO wprawdzie nie będzie najtańsza, ale za to może zaoferować wysoką jakość usług. Oryginalne części, przejrzyste plany serwisowe, specjalistyczne narzędzia gwarantują pełne zadowolenie.

 Zawsze w kontakcie

Producent i ASO marki są zawsze w kontakcie, dlatego stacje obsługi szybko reagują na jakiekolwiek zgłoszenia, na przykład związane z aktualizacjami systemu czy ujawnionymi wadami.

 Nowoczesne zaplecze

ASO marek bazują na nowoczesnym zapleczu – najlepsze narzędzia gwarantują najwyższą jakość obsługi.

Najlepsze materiały

Oprócz oryginalnych części ASO marki, na przykład Honda ASO, stosują materiałów eksploatacyjnych spełniających wszystkie wymagania producenta.

Rygorystyczne normy

W trakcie prac pracownicy ASO zobowiązani są do tego, aby przestrzegać rygorystycznych norm producenta. W efekcie możesz mieć pewność, że prace będą wykonane na najwyższym poziomie.

 Gwarancja na naprawy

Autoryzowane Stacje Obsługi dają gwarancję na części oraz na wykonane usługi – dzięki temu klient nie musi obawiać się dodatkowych kosztów.

Komfort dla klienta

Wybór autoryzowanej stacji obsługi to także duży komfort dla klienta. Serwisy wykonują prace szybko i sprawnie, zapewniając klientom dostęp do wygodnej strefy oczekiwania. Dodatkowo, wybrane z nich realizują usługi w ramach door-to-door, czyli odbierają samochód od klienta i odwożą go pod wyznaczony adres po wykonaniu usługi.

Gwarancja bezpieczeństwa

Podczas wizyt w ASO można sprawdzić kluczowe elementy pojazdu mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy – dzięki temu możemy mieć pewność, że podróżowanie naszym autem będzie zawsze bezpieczne!

 Zysk przy sprzedaży

Samochody, które są regularnie serwisowane w ASO, utrzymują swoją oryginalną wartość na jeszcze dłużej. Dzięki temu przy sprzedaży można otrzymać za pojazd atrakcyjną cenę.