Wybór środków czystości

Wybór środków czystości

Profesjonalne środki czystości dla hoteli cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem.

Poziom higieny

Trzeba mieć na uwadze, że pomieszczenia hotelowe oraz pokoje pensjonatów cechują się wyjątkowo dużą intensywnością użytkowania. Jeśli chcesz utrzymywać w nich odpowiedni poziom higieny, to powinieneś systematycznie sprzątać. Najlepiej robić to codziennie, ponieważ goście regularnie się zmieniają. Jeśli będziesz zwlekać ze sprzątaniem, to z czasem już nie będziesz mógł nad niczym zapanować. Środki czystości najlepiej zakupić u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się bardzo dobrą opinią. Meble hotelowe oraz tekstylia muszą być naprawdę dobrej jakości, ponieważ detergenty mają biobójcze działanie.

Profesjonalne detergenty

Profesjonalne środki czystości dla hoteli muszą być dopuszczone do obrotu przez PZH, co oznacza, że są dobrze przebadane i atestowane. Nie ulega wątpliwości, że muszą nie tylko działać szybko, ale też powinny być bardzo wydajne. Większość tego typu środków pozostawia po sobie bardzo przyjemny zapach, który pasuje gościom hotelowym. Ekipa hotelowa przeważnie nie ma dużo czasu na przygotowanie pomieszczenia. Właśnie dlatego detergenty muszą mieć uniwersalne zastosowanie. Zazwyczaj są wykorzystywane na powierzchniach o zbliżonym charakterze. Trzeba nie tylko dezynfekować toaletę i łazienkę, ale również czyścić przestrzeń mieszkalną.

Zastosowanie

Można śmiało powiedzieć, że w łazience znalazły zastosowanie żele i płyny w formie superkoncentratu. Stosuje się je do mycia oraz dezynfekcji urządzeń sanitarnych. Wykorzystywane są do pielęgnacji muszli, bidetów, pisuarów oraz umywalek. W składzie mają substancje o charakterze biobójczym, a także naturalne kwasy. To pozwala skutecznie usunąć problematyczne osady z mydła oraz tłustego brudu. Dzięki temu można naprawdę skutecznie zapobiec powstawaniu pleśni. Do czyszczenia odpływów i armatury wodnej idealnie nadają się preparaty na bazie alkoholu. Cechują się bardzo mocnym działaniem grzybobójczym oraz bakteriobójczym.