Najmodniejsze w tym sezonie lampy w stylu boho

Klimat boho już jakiś czas temu wkradł się do naszych serc. Nie tylko ubrania, czy wesela w tym stylu są bardzo pożądane, coraz częściej urządzamy w nim także wnętrza. W roku 2022 bardzo modne stały się lampy wiszące w klimacie rustykalnym. Poniżej przedstawimy kilka najmodniejszych i najpopularniejszych w tym sezonie wzorów.

Lampy plecione

Różnego rodzaju plecionki to jedne z najpopularniejszych trendów tego sezonu! Wśród dodatków wnętrzarskich królują plecione kosze i ozdoby ścienne. Są one idealne zarówno do łazienki, sypialnie, jak i salonu. Nic więc dziwnego, że i Lampy wiszące wykonane z naturalnej plecionki to trend tego roku. Jest to wybór idealny dla każdego, kto lubi naturalne, ciepłe kolory i wzory oraz przytulne wnętrza. Tutaj klosze wyplatane z naturalnego sznurka, rattanu, trawy morskiej czy rafii sprawdzą się wręcz idealnie.

Lampy wiszące z elementami drewna

Również lampy z elementami drewna nadadzą każdemu wnętrzu wiele przytulności. Jeśli podobają nam się wnętrza o naturalnym klimacie, lampa drewniana będzie idealnym wyborem dla nas. Klosz wykonany całościowo bądź częściowo z naturalnego drewna na pewno przykuje uwagę każdego gościa, który przyjdzie do nas z wizytą.

Odrobina ekstrawagancji – lampy z doniczką

Odważne, lubiące bawić się dodatkami wnętrzarskimi osoby, na pewno chętnie rozważą pewien ciekawy rodzaj lamp wiszących. Są to lampy, w których elementem klosza jest doniczka na żywe kwiaty. To niezwykle oryginalne rozwiązanie bardzo ciekawy dodatek do wnętrza, np. do kuchni bądź salonu. Na taką lampę absolutnie nikt nie spojrzy z obojętnością. Będzie ona idealnie pasować zarówno do pomieszczenia urządzonego w stylu boho, jak i tego nowoczesnego. Niestety, takie lampy potrafią słono kosztować. Jeśli jednak nie mamy większego problemu z budżetem, na pewno warto zaryzykować.

Klimat rustykalny coraz bardziej zadamawia się także w naszych wnętrzach. Na szczęście, obecnie znalezienie odpowiednich dodatków do domowych pomieszczeń nie powinno stanowić dla nas żadnego problemu, gdyż sklepy oferują ją bardzo bogatą ofertę różnorodnych lamp.