Jak usprawnić księgowość w firmie?

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma wyzwaniami. Na początku pracy każdy młody przedsiębiorca stara się ograniczyć koszty. Czy warto zainwestować w program do fakturowania i ograniczyć koszty księgowości?

Program do fakturowania – jaki powinien być?

Wielu młodych przedsiębiorców nie ma żadnego doświadczenia w powadzeniu działalności gospodarczej. Muszą nie tylko poradzić sobie z konkurencją, która jest na rynku, ale również z prowadzeniem księgowości, które jest kosztowne, gdy chce się skorzystać z pomocy biura rachunkowego.

Rozwiązaniem tego problemu jest zakup dostępu do programu księgowego, który umożliwia wystawianie faktur, kontrolowanie płatności czy windykowanie należności.

Program https://afaktury.pl jest bardzo intuicyjny. Wiele czynności zaprogramowanych jest jako domyślne, co znacznie ułatwia pracę i jednocześnie skraca czas wystawiania faktur. Dzięki automatycznie ustawionym zapisom przedsiębiorca ma większe szanse na bezbłędne wystawienie faktury. Warto pamiętać, że korygowanie błędów wiąże się z wieloma niedogodnościami zarówno dla przedsiębiorcy, jak i kontrahenta.

Niezbędne funkcje

Program afaktury.pl zapewnia wiele udogodnień. Warto pamiętać, że przepisy podatkowe ulegają zmianom bardzo często. Śledzenie ich dla przeciętnego przedsiębiorcy, który przecież ma swoją pracę, nie jest łatwe.

Dostęp do programu afaktury.pl, który jest wyjątkowo łatwy daje możliwość szybkiego i bezproblemowego wystawienia faktury, która będzie zgodna z najświeższymi wymogami prawa. Dzięki temu przedsiębiorca bez problemu wystawi fakturę z vat-em lub bez niego, zaliczkową, korygującą czy wielojęzyczną, która ułatwi wejście na zagraniczne rynki zbytu.

Dostęp i bezpieczeństwo

Program afaktury.pl jest dostępny w rozbudowanej aplikacji on-line. Dzięki temu przedsiębiorca w każdej sytuacji i każdym miejscu może dostać się do swoich dokumentów, wystawić fakturę czy przypomnieć sobie ważne wiadomości.

Bardzo ważnym elementem programy jest bezpieczeństwo. Nie tylko hasło chroni dostęp do danych. Można również zabezpieczyć je podając IP komputera, z którego można się logować, adres firmowy czy telefony wybranych pracowników, którzy mają dostęp do aplikacji. Są to zabezpieczenia, które dają przedsiębiorcy pełną gwarancję bezpieczeństwa