Gdzie wykorzystywane są pojemniki sztaplowane?

Nowoczesne pojemniki sztaplowane mają bardzo wiele zalet, dlatego też od wielu lat wykorzystywane są w różnorodnych branżach. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie pojemniki sztaplowano-gniazdowe, które idealnie sprawdzą się w wymagającym przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Dlaczego warto?

Jak sama nazwa wskazuje opisywane pojemniki umożliwiają nie tylko sztaplowanie, ale również gniazdowanie. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest zaoszczędzenie sporo cennego miejsca w magazynie. Puste sztaplowane pojemniki z przegródkami pozwalają także ograniczyć koszty transportu zwrotnego nawet o 80%.

Najbezpieczniejszym wyborem są certyfikowane Pojemniki plastikowe z przegródkami, które posiadają stosowne atesty UN. W sprzedaży dostępne są modele z pokrywami na zawiasach, które doskonale nadają się do transportowania wartościowych ładunków.

Pojemniki plastikowe z przegródkami można wykorzystać nie tylko w transporcie ręcznym, ale również w transporcie zautomatyzowanym. Plastik jest jednym z niewielu materiałów, który poradzi sobie w temperaturze od -20°C do nawet +60°C.

Jak wybrać najlepsze pojemniki?

Aby wybrać wysokiej jakości pojemniki sztaplowane warto zwrócić uwagę nie tylko na ich rozmiar, cenę i wygląd. Dobry pojemnik powinien posiadać płaską podstawę, dzięki której można liczyć na stabilną konstrukcję.

Przy transporcie przydać mogą się także wygodne uchwyty. Wiele firm oferuje pojemniki z przegródkami na indywidualne zamówienie. Jest to doskonała propozycja dla firm, które potrzebują pojemników o niestandardowych wymiarach. Na pojemniki można nadrukować logo i slogany firmy. Dzięki temu rozwiązaniu nowoczesne pojemniki spełniać będą nie tylko zadania użytkowe, ale również marketingowe.

Standardowe pojemniki umożliwiają sztaplowanie nawet po obróceniu o 180 stopni. Warto postawić na modele wykonane z polipropylenu, które są odporne na działanie większości chemikaliów. Wiele modeli posiada specjalne otwory, dzięki którym nie ma problemów z zasysaniem podczas zdejmowanie sztaplowanych pojemników.