Wielki powrót dzwonów – hit czy kit?

Moda lubi powracać. Często obserwujemy, że trend, który obecnie króluje na pokazach, był już wcześniej znany. Co sprawia, że niektóre fasony z powrotem zyskują popularność, a inne nie? Dużą rolę odgrywają tu celebryci, gwiazdy sceny oraz kina, którzy słyną z tego, że są uznawani za swoiste ikony stylu. Oczywiście, nie wszystkie promowane modowe propozycje chętnie się przyjmują, niektóre po prostu mijają bez echa. Tak, jednak nie stało się w przypadku znów, licznie goszczących w garderobach pań dzwonów. Od paru sezonów te spodnie znowu są elementem wielu kreatywnych stylizacji.

Jak dobrać dzwony?

Wiele z pań zastanawia się, czy dzwony są odpowiednie do ich sylwetki i z czym nosić szerokie spodnie damskie. Otóż warto wiedzieć, że wśród nich również wyróżnić można kilka fasonów. Są dzwony, które charakteryzują się tym, że nogawka zaczyna stopniowo rozszerzać się już od uda, w innych natomiast dopiero przy samym dole. Tę drugą opcję chętnie wybierają kobiety o niższym wzroście, gdyż dopasowane od góry spodnie sprawiają wrażenie, jakby nogi były dłuższe. Co więcej, różnorodność fasonów pozwala na stworzenie zarówno eleganckich, jak i luźnych, sportowych stylizacji. Dużą popularność pośród klientek mają jeansowe spodnie z rozszerzanymi nogawkami, jak i wykonane z innych materiałów, w różnej kolorystyce.

Z czym nosić dzwony?

O tym, czy cieszące się znów zainteresowaniem dzwony to hit czy kit, decyduje w ogromnej mierze to, czy umiejętnie się je nosi. Do tego typu spodni najlepiej ubrać bowiem krótką bluzkę, żeby nie zaburzała kroju. Zarówno wąska i obcisła, jak i luźna będzie odpowiednia. Niektóre z pań celowo wybierają szerokie, oversizove T-shirty i wkładają je w środek spodni, które dodatkowo ozdabiają oryginalnym paskiem. Ponadto, do dzwonów damskich dobrze wyglądają i eleganckie buty na obcasach, i sportowe adidasy. Wiele modowych inspiracji z dzwonami w roli głównej znaleźć można w sklepie internetowym Bialcon.pl. Przy odpowiednim doborze stylizacji te spodnie okażą się absolutnym hitem!