Toasty Melt – poznaj trend w koloryzacji, który pasuje każdej kobiecie!

Wiele kobiet nie potrafi znaleźć dla siebie idealnego koloru włosów. Tak naprawdę łatwo popełnić błąd przy jego wyborze, a efektem może być dodanie sobie lat, bądź też kilogramów na twarzy. A przecież żadna z nas tego nie chce. Na szczęście jest trend w koloryzacji, który pasuje płci pięknej niezależnie od wieku, karnacji czy nawet kształtu twarzy. Ten trend nazywa się Toasty Melt. Jednak najlepiej się prezentuje na długich włosach, zatem jeżeli ich nie posiadacie to warto zdecydować się na naturalne doczepiane włosy i problem jest rozwiązany.

Balejaż w nowej odsłonie – poznajcie Toasty Melt

Pamiętacie jak jeszcze kilka lat temu bardzo modny był balejaż? Jednak bądźmy szczerzy ta moda nie była zbyt dobra,szczególnie, że w owych czasach przypominał on raczej umaszczenie zebry. Taki kontrast na włosach tak naprawdę nie pasował żadnej kobiecie. Na szczęście ten okres mamy już dawno za sobą i obecnie nastał czas koloryzacji Toasty Melt, choć według fryzjerów to również jest rodzaj balejażu na szczęście w świetnej odsłonie, dzięki temu każda z nas może prezentować się obłędnie.

Toasty Melt – co to takiego?

Nie od dziś wiadomo, że styliści lubią używać wymyślnych nazw, pod którymi kryją się stylowe koloryzacje. Tak też jest w przypadku Toasty Melt. Nazwa ta nawiązuje do „przypieczonego tostu”, a jego kolor zna chyba każda nieidealna pani domu. Otóż góra włosów jest ciemniejsza, może mieć odcienie kakaowego brązu, jak i czekoladowego odcienia, z kolei około 3 centymetrów od czubka zaczyna się przejście do innego koloru. Tutaj stosuje się różne odcienie blondu, a także bardzo jasnego brązu, dzięki temu można uzyskać naprawdę świetny efekt, a jednocześnie bardzo subtelny i co ważne bez zbędnych udziwnień.

Fryzury idealne do koloryzacji Toasty Melt

O ile koloryzacja Toasty Melt pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku, karnacji, czy owalu twarzy, tak należy zdawać sobie sprawę, że najlepiej prezentuje się na długich włosach. Oczywiście nie muszą być to włosy do pasa. Wystarczą tylko do ramion. Jak wiadomo zapuszczanie włosów jest procesem długotrwałym, a my kobiety lubimy mieć wszystko na „już”, dlatego jeżeli masz krótkie włosy to zawsze możesz zdecydować się na doczepiane włosy. Metod ich przedłużenia jest naprawdę sporo i wbrew obiegowym opiniom wcale nie muszą ich niszczyć, czy powodować wypadania swoich włosów. Oczywiście, aby uzyskać jak najlepszy efekt należy zdecydować się na naturalne doczepiane włosy z remy-hair.pl.

Zalety koloryzacji Toasty Melt

Koloryzacja Toasty Melt ma same zalety. Świetnie się prezentuje, a jednocześnie pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku. Tutaj warto podkreślić, że wybierając ją nie trzeba obawiać się, że będziemy żałować tej decyzji. Taka ewentualność absolutnie nie istnieje. Ponadto Toasty Melt odmładza, zatem jeżeli chcesz odjąć sobie lat to ta koloryzacja jest dla Ciebie absolutnym must have. Warto docenić również fakt, że doskonale modeluje twarz, dzięki temu to dobry wybór zarówno dla Pań o podłużnej twarzy, jak i okrągłej. Zalet można wymienić naprawdę sporo, choćby to, że prezentuje się bardzo naturalnie, co także jest naprawdę sporą zaletą. Jednocześnie nie niszczy włosów tak, jak zwykłe rozjaśnianie. Każda brunetka wie, że powiększający się odrost jest naprawdę uciążliwy, ale w tej koloryzacji góra jest ciemniejsza, zatem odrost jest po prostu niewidoczny. Dzięki temu nie trzeba tak często farbować włosów, a to jak wiadomo ma swoje plusy. Warto tutaj zauważyć, że taka fryzura jest naprawdę bardzo uniwersalna i pasuje zarówno dla miłośniczki eleganckiego stylu, jak minimalistycznego, a jednocześnie ma w sobie dużą nutę nonszalancji. Również jej utrzymanie jest banalnie proste, nie trzeba nawet specjalnie stylizować włosów, bo ta koloryzacja sama w sobie jest nader stylowa. Świetnie prezentuje się zarówno na prostych włosach, jak i tych kręconych, a nawet włosach czesanych wiatrem.

Warto próbować nowych rzeczy, szczególnie jeżeli są dobre, a koloryzacja Toasty Melt jest genialnym wyborem. Jest nie tylko modna, ale po prostu świetnie się prezentuje, a ponadto jej wykonanie nie jest trudne. Oczywiście zamiast samodzielnie ją wykonywać, zdecydowanie lepiej wybrać się do salonu fryzjerskiego.